Znajdziesz mnie tutaj:

7 sposobów jak rozkochać faceta

  • 3 min czytania

A oto one:

Olśnij go

Mężczyźni są wzrokowcami, dlatego as, którego zawsze masz w rękawie, to piorunujące pierwsze wrażenie. Pierwsza randka i pierwsze 30 sekund mówią nam o drugim człowieku najwięcej. Wykorzystaj tę wiedzę i roztocz wokół mężczyzny swoją tajemniczą aurę, pozwalając mu na to, aby się Tobą zachwycił.

Spraw, aby wasze kolejne spotkanie było dla niego jak pełne ekscytacji rozpakowywanie prezentów pod choinką. Możesz go rozkochać już w pierwszych chwilach, dbając o swój dobry nastrój i nieskazitelny wygląd.

Słuchaj go uważnie

Każdy chce być wysłuchanym, szczególnie na randce. Spotykamy się z nowym człowiekiem, czas się poznać! Rozkochać faceta na zabój możesz właśnie w ten sposób!

Słuchaj uważnie, co Twój partner mówi i czego pragnie. Wykaż się sprytem i zapamiętaj najważniejsze rzeczy, aby potem subtelnie wpleść je w Twoją wypowiedź albo też wykorzystać jako trafiony prezent na przyszłość. Zobaczysz, będzie wniebowzięty!

Bądź kreatywna

Mężczyźni to w głębi duszy duzi chłopcy, wciąż skorzy do zabawy i wyzwań. Dlatego podziel się z nim swoją pasją i hobby. Pokaż się jako atrakcyjna dziewczyna, która szczerze się czymś interesuje. Zagrajcie w wyzwanie.

Zaproponuj partnerowi, by spróbował wejść w przysłowiowe buty Twoich zainteresowań, a Ty w tym czasie poznawaj jego pasje. Sprawdźcie swoją wiedzę i umiejętności. Rozkochaj w sobie chłopaka polotem i kreatywnością!

Mężczyźni uwielbiają inteligentne, zabawne i radosne kobiety. Pociąga ich to, że potrafisz podejmować wyzwania, masz własne zdanie, a do tego znasz się na żartach i wygłupach.

Dowiedz się, jak pracuję z kobietami i jak mogę Ci pomóc w znalezieniu Miłości

Zobacz wywiad udzielony w programie Szuflandia

Miej własne zdanie… i zasady

Nie uda Ci się rozkochać w sobie faceta, jeśli będziesz zazdrosna, marudna i kontrolująca każdy jego krok. Jeśli Ci się zdarza, natychmiast przestań! Chyba że chcesz się z nim pożegnać. Znaj swoją wartość. Skoro on chce budować z Tobą relację, to znaczy, że widzi w Tobie coś więcej.

Pokaż mu swój punkt widzenia na wstępie znajomości. Ustal reguły, których zamierzasz się trzymać. Wyjaśnij partnerowi, dlaczego są dla Ciebie ważne. Pokaż mu też zalety takiej sytuacji. Niech czas spędzony z Tobą będzie dla niego nagrodą. Bądź naturalna i uśmiechnięta, zadbaj o jego dobre emocje w Twoim towarzystwie.

Pozwól sobie pomóc

Wszystko ma swój czas i miejsce. To samo dotyczy związków. Pozwól, aby Twoja relacja w sposób naturalny przeszła od przyjaźni do miłości. Daj się lepiej poznać i stwórz więź między wami. Z dnia na dzień nie dasz rady rozkochać w sobie faceta. Nie spiesz się.

Spraw, aby czas spędzony z Tobą, był ciekawy. Inspiruj go do działania i angażuj do pomocy. Nie pokazuj się jako kobieta, która zawsze sama sobie poradzi. Mężczyźni tego nie lubią 😊 Bądź silna, ale zdaj się na swojego partnera i daj sobie pomóc.

Spraw, aby czas spędzony z Tobą, był ciekawy. Inspiruj go do działania i angażuj do pomocy.

Daj mu wolność i przestrzeń

To, co najbardziej odstrasza mężczyzn od związku, to utrata wolności. Każdy facet jest tak skonstruowany, że potrzebuje swojej własnej przestrzeni. To doskonały sposób na to, by rozkochać w sobie chłopaka. Chętniej otworzy się przed Tobą bardziej i mocniej Ci zaufa, jeśli dasz mu poczucie wolności. Niech wie, że bycie z Tobą jest jego własnym wyborem, a nie kwestią przymusu.

Są też dodatkowe korzyści 😊 Dając mężczyźnie wolność w związku, automatycznie otrzymujesz ją sama. Oboje budujecie swoją relację na fundamencie uczucia i zaufania, a nie innych korzyści.

Chwal go

Mężczyzna potrzebuje czuć, że jest zaradny i potrafi działać, kiedy trzeba. Dlatego bądź jego najwierniejszą fanką. Wspieraj go, motywuj, gdy zajdzie taka potrzeba i nie tylko. Utwierdź go w przekonaniu, że jest zdolnym i wartościowym człowiekiem, a co najważniejsze, że zawsze w niego wierzysz.

Kilka słów o autorce

Cześć, nazywam się
Sylwia Wurst

Jestem terapeutą partnerskim i coachem relacji. W swojej pracy korzystam z elementów rozwoju duchowego Theta Healing i Reiki pracując z energią człowieka.

Pomagam uwolnić się od lęków, niewspierających przekonań i wszelkich blokad związanych z miłością i związkami.

Osobiście przeszłam przez trudny rozwód i samotnie wychowywałam dziecko. Dziś jestem mamą pełnoletniego syna i szczęśliwe zakochaną kobietą po 40-tce.

Moje przykre przeżycia przerobiłam w cenne doświadczenie. Teraz chcę podzielić się nim z Tobą.

Poznajmy się lepiej
Udostępnij dalej z miłością: