Znajdziesz mnie tutaj:

Konsultacja dla par

Jak jest teraz, a jak będzie po konsultacji ze mną?

Wiem, jak się czujesz, ja też przez to przechodziłam.

Niech zgadnę: masz dosyć samotnych wieczorów z tabliczką czekolady, wkurza cię kiedy widzisz uśmiechnięte pary chodzące za rękę po parku. Zasypiasz marząc o tym, aby wtulić się w męskie ramiona. Marzy ci się, aby wreszcie założyć szpilki, fajną sukienkę i przyprawić o szybsze bicie serca jakiegoś przystojniaka? Chcesz być z kimś wyjątkowym. Z kimś, kto pozwoli Ci być prawdziwą sobą.

Być może jesteś samotną mamą i chciałabyś, aby u twojego i boku pojawił się wartościowy i odpowiedzialny mężczyzna?

Pozwól, że teraz opowiem ci, w jakich sytuacjach spotkanie ze mną będzie dla Ciebie idealnym wyborem:

Po pierwsze

Jeśli szukasz partnera i chciałabyś stworzyć nowy, satysfakcjonujący cię związek. Dodam, że w tym przypadku wiek, ani perypetia z jakimi przyszło ci się zmierzyć w przeszłości nie są żadną przeszkodą. A wręcz przeciwnie. Uważam, że skoro życie w kwestii związków dało Ci już popalić, to tym bardziej czas najwyższy coś z tym zrobić i na przykład jak to było ze mną, zdecydować, że chcesz być niesamowicie szczęśliwa.

Po drugie

Chcesz nauczyć się, w jaki sposób zadbać o samą siebie, podnieść poczucie wartości, odzyskać swoją kobiecą moc do działania i co najważniejsze pokochać samą siebie.

Po trzecie

Masz wrażenie, że twoim życiem rządzi pech? Że z każdej strony pojawiają się trudności? Cokolwiek zaczniesz, spotyka się z murem i nie możesz zrobić kroku naprzód.

Po czwarte

Coraz częściej zastanawiasz się nad rozwojem duchowym, masz wrażenie, że Twoim życiem nie rządzi przypadek, a wręcz przeciwnie. Czujesz, jakby wszystko było z góry ustalone i chcesz zagłębić się w to bardziej, aby zacząć świadomie korzystać ze swoich duchowych zdolności.

Jeśli  chociaż jeden z powyższych przykładów odpowiada temu, co obecnie dzieje się w Twoim życiu — spotkanie ze mną jest najlepszym prezentem, jaki możesz sobie podarować.

Bezpłatna konsultacja

Umów 30-minutową konsultację, na której opowiesz mi więcej o sobie i swojej sytuacji.

Inwestycja: 0 złotych
Zarezerwuj termin
1-godzinna konsultacja

Pomogę Ci odnaleźć ograniczające wzorce i przekonania, które wpływają na Twoje związki.

Inwestycja: 300 złotych
Opłać i zarezerwuj termin
Pakiet 3-godzin coachingu

W serii spotkań zaplanujemy jak najefektywniejszą drogę, aby rozwiązać Twoje trudności.

Inwestycja: 800 złotych
Opłać i zarezerwuj termin

Najczęściej zadawane pytania

Co zyskasz umawiając się ze mną na konsultację?

Przede wszystkim zrozumienie twojej obecnej sytuacji.

Możesz mi wierzyć lub nie, ale przeszłam osobiście przez wszystkie elementy o których wspominam powyżej. Stąd też daje sobie prawo do tego, aby teraz pomóc Tobie.

Zyskasz pełne wsparcie terapeutyczne, mentalne i duchowe, ponieważ ja nie oceniam ani człowieka ani jego działań. Tylko szukam rozwiązania na obecną sytuacje, która jest tu i teraz. Każde spotkanie, czy rozmowa jest poufna, zgodnie z kodeksem, który wynika z etyki mojej pracy. Osobiście dbam o bezpieczeństwo i zaufanie moich podopiecznych.

I co najważniejsze zyskasz odpowiednie do swoich potrzeb narzędzia pracy, dzięki którym nie tylko zmienisz na lepsze sytuację, w której się znajdujesz, ale również wzrośniesz wewnętrznie poprzez szereg działań, jakie mam w zwyczaju wskazywać podczas wykonywania swojej pracy.

Tak więc moja droga, daj znać jeśli jest coś, co dziś spędza ci sen z powiek, a ja służę swoją pomocą.

Jak odbywają się konsultacje?

Konsultacje odbywają się telefonicznie lub za pomocą Messenger, Skype, WhatsApp.
Podczas rezerwacji terminu, określisz jaki rodzaj kontaktu jest dla Ciebie najwygodniejszy.

Jak mogę wykorzystać pakiet 3-godzin coachingu?

Pakiet coachingu to 3 pojedyncze konsultacje, które trwają 1-godzinę każda.

Dzięki wybraniu tej opcji oszczędzasz, aż 100 zł w domowym budżecie, a dodatkowo jestem w stanie lepiej przygotować się do serii naszych spotkań i zaplanować jak najefektywniejszą drogę, aby rozwiązać Twoją trudność.

Czy powinnam przed naszym spotkaniem powiedzieć coś więcej o sobie, abyś wstępnie znała moją sytuację?

Byłoby wspaniale. Podczas rezerwacji terminu konsultacji masz możliwość napisania czegoś więcej o siebie.

Im lepiej opiszesz to, z czym się mierzysz, tym lepiej będę w stanie wykorzystać naszą konsultację od samego początku.

Ale spokojnie. Jeśli nie wiesz, w czym dokładnie tkwi problem twoich niepowodzeniach w związkach, możesz skorzystać z 30-minutiwej bezpłatnej konsultacji. Poznam Cię lepiej i wychwycę najistotniejsze wzorce i schematy, które obecnie rządzą Twoim życiem.

Czy tego chcesz, czy nie, to właśnie one rządzą Twoim życiem. Przekonania, jakie mamy na swój własny temat i otaczający nas świat wpływają, na to jakich ludzi przyciągamy, jak się czujemy i jak wyglądają nasze relacje. Zmieniając je w odpowiedni sposób, możesz odmienić życie o 180 stopni.

Jeśli nie znasz mojej historii, zerknij tutaj: https://akademia.sylwiawurst.pl/poznaj-mnie/#audio