Znajdziesz mnie tutaj:

O czym jest ten poradnik?

Jeśli czujesz, że miłość jest jedynym składnikiem brakującym w twoim niesamowitym życiu i chcesz przyciągnąć ten wymarzony związek TERAZ, ten przewodnik jest dla Ciebie.

Ten przewodnik pokaże Ci dokładnie 6 podstawowych obszarów, nad którymi pracuję z moimi klientami VIP (silne, inteligentne, samotne kobiety takie jak ty), aby pomóc im głęboko zrozumieć świat mężczyzn, romansu i kobiecości, i przyciągnąć do ich życia wielką miłość — Bratnią Duszę.

Wielokrotne sukcesy, jakie moje klientki odniosły dzięki tej metodzie w ciągu ostatnich lat pokazały, że proces, który tu opisuję, jest możliwy do nauczenia, jest powtarzalny i przynosi rezultaty.

Czy ten proces zadziała dla Ciebie?

Tak, jeśli wykonasz pracę!

Jedynym wymaganiem, jakie mam wobec Ciebie, jest to, że jesteś w takim miejscu w swoim życiu, gdzie przyciągnięcie Bratniej Duszy jest twoim priorytetem numer 1. Musisz być gotowa wyjść ze swojej strefy komfortu i praktykować nowe sposoby myślenia, zachowania i obudzenia w sobie kobiecej energii, aby odzyskać i  wejść w swoją pełną moc, a to pozwoli ci przyciągnąć do swojego życia najbardziej dopasowanego partnera.

Kilka słów o Sylwii Wurst

Jako specjalistka od związków od ponad 10 lat pomagam kobietom zmienić ograniczające przekonania, nabrać pewności siebie i przyciągnąć do ich życia najbardziej dopasowanego partnera. Robię to za pomocą mojej autorskiej metody, która mnie samej pomogła odnieść sukces w życiu miłosnym po wielu nieudanych związkach i rozwodzie.

Po przezwyciężeniu moich własnych trudności w związkach i przyciągnięciu Bratniej Duszy (obecnego męża), pomogłam ponad 95 kobietom podczas indywidualnej pracy ze mną, przyciągnąć szczęśliwe i zaangażowane związki tylko w ciągu ostatnich 2 lat, a setkom innych randkować i przyciągnąć szczęśliwe, zaangażowane związki.

Rodzaj szalejącego sukcesu, jaki osiągnęły moje klientki, sprawił, że moja praca nabrała tempa i postanowiłam dzielić się wiedzą za pomocą Internetu. Tak powstał projekt Akademii Związku, o którym więcej dowiesz się na końcu tego poradnika.

W samym 2021 roku:

  • Moja klientka Kasia, certyfikowany life coach pracująca w Wielkiej Brytanii, przeszła od bycia singlem i porzucenia wszelkiej nadziei na miłość,  do bycia zaręczoną kobietą spodziewającą się dziecka w wieku 40 lat.
  • Moja klientka Natalia, kardiolog z siedzibą w Poznaniu i samotna matka, przeszła  drogę od chęci całkowitego zrezygnowania ze związku, do spotkania i poślubienia mężczyzny swoich marzeń. Wszystko w ciągu jednego roku, w wieku 44 lat.
  • Moja klientka Daria, wspaniały adwokat z Gdyni i matka dwójki dzieci, przeszła od uczucia, że nie może zaufać mężczyznom po jej 2 rozwodach, do przyciągnięcia mężczyzny, który ją kocha i adoruje w wieku 36 lat.

Dziś wiem, że celem mojego życia jest pomagać silnym, odważnym i mądrym kobietom odnieść “sukces w życiu miłosnym”, którego każda z nas pragnie i na który zasługuje!

I to jest moje największe przekonanie, że my kobiety MOŻEMY MIEĆ TO WSZYSTKO – wspaniałą karierę i wielką miłość mężczyzny, który będzie nas szanował i wspierał.

Historia, która kryje się za moją motywacją jest taka, że kiedyś, ja również znajdowałam się w tym samym miejscu, w którym moje klientki są dzisiaj: inteligentna, odnosząca sukcesy kobieta, chcąca poznać odpowiedniego mężczyznę i wyjść za mąż, lecz wciąż popełniałam w związkach te same błędy nie wiedząc, że można inaczej.

Byłam inteligentna, dbałam o siebie i odnosiłam sukcesy, jako referent w zagranicznej firmie.

Można by pomyśleć, że to powinno wystarczyć, aby jakiś dobry mężczyzna zainteresował się mną, prawda?

Cóż, ja też tak myślałam, dopóki to się nie wydarzyło:
  • Mężczyźni pojawiali się wokół mnie i widziałam ich zainteresowanie moją osobą, lecz gasło ono w ciągu kilku tygodni lub maksymalnie 3 miesięcy.
  • Chcieliby mnie od razu zabrać do sypialni (nie idę tam, chłopcze!).
  • Ci, których chciałam, nie chcieli mnie, a ci, na których mi nie zależało, prześladowali mnie.

I to się powtarzało i powtarzało, w różnych wariantach.

Powiedzieć, że moje życie miłosne było w rozsypce, byłoby niedopowiedzeniem.

Jednak dopiero po tym, gdy związałam się z mężczyzną, z którym zaszłam w ciąże, biorąc z nim ślub, by po niespełna 5 miesiącach wystąpić o rozwód z powodu jego zdrady, powiedziałam DOŚĆ!

Uznałam, że ten dramat i ból muszą się skończyć!

Oczywiście nie było łatwo, moje serce pękało z bólu i potrzebowałam czasu, aby dojść do siebie. Fakt, że samotnie wychowywałam dziecko, także mi nie pomagał, aby ponownie zaistnieć w świecie randek i męskiej energii.

Coś musiało się zmienić. Nie mogłam żyć dalej w ten sposób.

Wyraźnie było coś, co robiłam źle, jeśli chodzi o mężczyzn i związki.

Potem były też te wszystkie kobiety, które widziałam, których mężczyźni czcili ziemię, po której chodziły, i to sprawiło, że odczuwałam napady zazdrości i smutku. Musiałam zadać sobie pytanie: „Co ona wie, czego ja nie wiem?

Z perspektywy czasu, gdy doświadczam błogości macierzyństwa (i „pracy”, bycie mamą to dużo pracy!) oraz niezachwianej miłości i pragnienia mojego męża do mnie, widzę, że ból i złamane serce, które mój były mąż mi podarował, to właściwie prezent.

Prezent, bo to ten nieznośny ból odrzucenia skłonił mnie do szukania odpowiedzi na pytania, których inaczej bym sobie nie zadała.

Prezent, bo zmusił mnie do przyznania się, że potrzebuję pomocy w tym obszarze mojego życia i do zwrócenia się o nią, zanim będzie za późno.

Nie trzeba dodawać, że zrobiłam krok naprzód, znalazłam odpowiedzi, zrozumiałam i rozszyfrowałam, gdzie popełniałam błąd. Poprawiłam to i przyciągnąłem do mojego życia niezwykłą miłość – miłość, która zostaje i przykleja się jak miód, i nie odchodzi ode mnie, gdy robi się ciężko.

Przed poznaniem mojego obecnego męża przeszłam własną terapię i uzyskałam certyfikat w zakresie coachingu relacji i uczyniłam moją życiową misją pomaganie innym kobietom w osiągnięciu tego, czego sama dokonałam – przyciąganiu ich wymarzonej miłości!

Proces, który przedstawię Ci w tym poradniku, jest DOKŁADNYM procesem, przez który sama przeszłam i osiągnąłem sukces, dlatego wiem, że to działa.

Wszystko, czego uczę moje klientki i społeczność kobiet, jaką tworzę, opiera się na osobistym doświadczeniu i jeśli ta wiedza zostanie prawidłowo wdrożona, z pewnością przyniesie efekty również Tobie.

JEDNA rzecz, która trzyma twoją Bratnią Duszę z dala od Ciebie

Kiedy zaczniesz tę podróż, w jaką Cię zabiorę, musisz być gotowa na porzucenie wielu schematów, które do tej pory uważałaś za prawdziwe na temat mężczyzn i związków.

To była dla mnie najtrudniejsza część, kiedy zaczynałam tę pracę.

Widzisz, zasady „Magnetyzmu Miłości”, gdzie dzieje się miłość i romans, bardzo różnią się od tych na planecie Ziemia.

Zachowania i energia, która inspiruje mężczyznę i przyciąga do ciebie (i to nie tylko fizycznie, ale także emocjonalnie i na dłuższą metę) często uderzająco różni się od zachowań, które przynoszą ci przyjaciół lub sprawiają, że wygrywasz biznesowy interes.

Szczerze mówiąc, nie ma jednej rzeczy, która powstrzymuje twoją Bratnią Duszę, przed pojawieniem się na twojej drodze.

Każda kobieta ma mieszankę problemów, które uniemożliwiają jej przyciągnięcie miłości swojego życia.

Wszystkie kobiety mają PODOBNE podstawowe wzorce utrudniające sukces w przyciąganiu Bratniej Duszy.

Będziesz zmagała się z jednym (prawdopodobnie kilkoma) z 6 obszarów, w których pracuję z moimi klientkami, wykorzystując moją autorską Metodę Przyciągania Bratniej Duszy.

Zanurzmy się teraz prosto w ten proces i zbadajmy, czym jest te 6 obszarów i jaką rolę odgrywają w przyciąganiu Twojej wielkiej miłości życia!