Znajdziesz mnie tutaj:

Obszar 4: Randki rotacyjne

Teraz gdy pracowaliśmy nad twoimi przekonaniami, twoim związkiem z samą sobą i przezwyciężeniem lęków związanych z intymnością, jesteś gotowa na randki.

Randki rotacyjne to czwarty obszar, który jest rewolucyjnym sposobem randkowania, który pomoże twojemu mężczyźnie znaleźć cię znacznie szybciej, niż możesz sobie wyobrazić.

Czym więc jest Randka Rotacyjna?

Mówiąc prościej, Randki Rotacyjne, to pomysł umawiania się z więcej niż jednym mężczyzną w tym samym czasie, dopóki nie znajdziesz jednego mężczyzny, który zaoferuje ci zaangażowanie, którego pragniesz – status dziewczyny, pierścionek, oświadczyny, cokolwiek poziom zaangażowania dla Ciebie oznacza, że ​​poczujesz się bezpieczna i szczęśliwa.

Randka Rotacyjna polega na „poznaniu wielu mężczyzn”
— a nie na spaniu z nimi.

Chodzi o to, by mieć „niezobowiązujące randki” z wieloma mężczyznami; to wygląda jak pójście do kina, spacer po parku, spotkanie przy kawie i dogłębne poznanie i docenienie tych mężczyzn, aż jeden z nich będzie gotowy zaoferować Ci coś solidnego pod względem zaangażowania, którego pragniesz, a nie tylko romans lub szybki seks.

Pojęcie Randek Rotacyjnych może początkowo wydawać się trudne do zrozumienia. Może się wydawać, że sprzeciwiasz się wszelkim normom tradycyjnego społeczeństwa.

To jednak nieprawda.

W rzeczywistości Randki Rotacyjne są jednym z najbardziej tradycyjnych sposobów randkowania, jakie kiedykolwiek istniały, z kobietą mającą wielu zalotników i oddającą swoje serce i ciało tylko mężczyźnie, który podjął wysiłek, aby ją zdobyć.

Kiedy już zrozumiesz, jak wzmacniające może być dla ciebie dokonywanie wyborów w świecie randek, zamiast skupiać się na jednym mężczyźnie (z którym może, ale nie musi Ci wyjść), nigdy więcej nie poczujesz złamanego serca lub tego, że przesadnie zainwestowałaś swój czas i emocje w kogoś, kto nie chce dać ci tego, czego pragniesz.

Po prostu zniknie z radaru, podczas gdy inni, którzy chcą ciebie, zajmą jego miejsce, a ty będziesz miała zdrowe opcje do wyboru.

Ten sposób randkowania zapewni również niezbędny dystans potrzebny na wczesnym etapie randkowania, ponieważ nie każdy mężczyzna zasługuje na emocjonalną inwestycję, chyba że udowodnił, że jest tego wart.

Studium przypadku:

Pamiętam, jak bardzo oporna była jedna z moich niesamowitych prywatnych klientek, Anna, na pomysł rotacyjnych randek.

To sprawiło, że poczuła się tak, jakby „zdradzała” mężczyznę, z którym była na 3 randkach, mimo że nie spała z nim, a on nie prosił jej, by była jego na wyłączność.

No cóż, po 7 randkach, ten mężczyzna zaczął się wycofywać, a ponieważ do tego czasu również spali ze sobą, ona czuła, że jest w związku; ale on nie.

Czy możesz się z tym utożsamić?

Z jej perspektywy była w związku. Z jego perspektywy po prostu „widywali się” i dobrze się bawili.

Kiedy przedstawiła tę sytuację na naszych sesjach, przełomem było dla niej uświadomienie sobie, że jeśli chodziłaby na randki rotacyjne:

  • A) Nie zdecydowałaby się na wyłączność z mężczyzną, gdyby wyraźnie on o to nie poprosił. Dopóki wyraźnie nie pojawiłaby się prośba o wyłączność, oboje mogli swobodnie dokonywać wyborów jako dorośli.
  • B) Nie czułaby tego rozpaczliwego przywiązania do niego, jakby był jedynym żyjącym mężczyzną na planecie, który mógł zapewnić jej związek, którego pragnęła.
  • C) Nie zainwestowałaby w niego nadmiernie i nie uczyniła z niego jedyny punkt skupienia i centrum swojego życia, a przez to straciła swoją moc.

Anna jest dzisiaj mężatką (szczęśliwą) i znalazła swojego męża wykorzystując metodologię randek rotacyjnych.

Jeśli jesteś kobietą po trzydziestce i w głębi duszy wiesz, że czas się kończy i chcesz zbudować rodzinę, metoda randek rotacyjnych zmieni twoje życie.

Dzięki tej filozofii jesteś w stanie poznać wielu mężczyzn i dokonać wyboru, kto naprawdę jest Ciebie wart.