Znajdziesz mnie tutaj:

Obszar 5: Zrozumienie romansu i uwolnienie kobiecej energii

Obszar 5 jest bez wątpienia najbardziej soczystym składnikiem metody Przyciągania Bratniej Duszy.

Jesteśmy teraz w pełni w sferze zrozumienia romansu, wartościowych zachowań randkowych i ucieleśnienia kobiecej energii – wszystkich rzeczy, które przyciągną do ciebie dobrych mężczyzn jak magnes.

I NIE żartuję, kiedy mówię: jak magnes!

To, co jest ważne, abyś tutaj zrozumiała (i co na początku wydawało mi się trudne do „zrozumienia”), to:

Wytyczne dotyczące tego, co wywołuje romantyczną miłość, są często zupełnie inne niż wytyczne, które budują inne zdrowe, społeczne relacje, takie jak przyjaźnie czy relacje biznesowe.

Jeśli jesteś niesamowitą kobietą, która często jest „zaprzyjaźniona” z mężczyznami, lub mężczyźni wycofują się po kilku randkach, bo nie czują iskry, to właśnie w tej dziedzinie leży twoja największa nauka.

Związki romantyczne opierają się na atrakcyjności, a sama atrakcyjność opiera się na polaryzacji seksualnej, która jest niesiona przez obecność energii męskiej i żeńskiej w związku.

„Ok Sylwia, fantazyjny żargon, ale jak to wygląda w prawdziwym życiu?”

Pewnie! Dla jasności spójrzmy na moją klientkę Olę.

Studium przypadku:

Kiedy Ola po raz pierwszy spotkała się ze mną na sesji indywidualnej, wiedziała na pewno, że chce przyciągnąć swoją wielką miłość i wyjść za mąż w przybliżonym czasie najbliższych 2 lat.

Po zbadaniu „jak” zachowywała się na randkach, było jasne już po pierwszej sesji, że była w swojej męskiej energii.

Inicjowała komunikację, zapraszała mężczyzn na randki, planowała randki, jeździła do nich, wręczała prezenty – przejęła całą męską energię, „robienia”, a te zachowania, odstraszą prawdziwego mężczyznę i odepchną go dość szybko.

Na początku Ola była nieco zdezorientowana moimi spostrzeżeniami, ponieważ zgodnie z jej doświadczeniem niektórzy z tych mężczyzn pozytywnie reagowali na jej gesty.

Jednak kiedy pokazałam jej, że żaden z tych mężczyzn nie przetrwał „wystarczająco długo”, zanim coś poszło nie tak, był to dla niej przełomowy moment.

Nawet jeśli przyciąganie było na początku, nie trwało to długo.

Tak, mężczyźni mogą najpierw reagować na tego rodzaju „męskie” gesty ze strony nas kobiet, co daje nam poczucie chwilowej wygranej; ale weź to z ust eksperta: kiedy kobieta jest w swojej męskiej energii, nie buduje to długotrwałego pociągu w mężczyźnie.

Zamiast tego to mężczyzna musi być w swojej męskiej energii wokół ciebie, aby poczuć się jak najlepsza wersja siebie, poczuć pociąg do ciebie i zakochać się (jeśli jest dla ciebie odpowiednim mężczyzną – a nie każdy jest!).

Gdy to „zaskoczyło” u Oli (a czasami może to zająć trochę czasu), nie byłoby zbyt przesadnym stwierdzeniem, że jej życie zmieniło się na zawsze.

Zamiast ścigać mężczyzn, zaczęła być ścigana, gdy „weszła” w swoją kobiecą energię.

Zamiast zapraszać mężczyzn, zaczęła czuć, że sama zasługuje na to, aby być zapraszana przez nich.

Zamiast przynosić prezenty dla mężczyzn, sama zaczęła otrzymywać kwiaty i czekoladki na randki.

Oczywiście, kobiecość sięga znacznie głębiej niż same te podstawowe zachowania randkowe; ale te przykłady są dobrym punktem wyjścia do celów demonstracyjnych.

Dzisiaj, kiedy to dla Ciebie piszę, Ola jest bardzo blisko otrzymania pierścionka zaręczynowego. Od 5 miesięcy konsekwentnie widuje się ze swoim wymarzonym mężczyzną.

Jeśli zdumiewa Cię, jak te drobne zmiany w naszych romantycznych zachowaniach mogą przynieść tak potężne rezultaty, proszę, pozwól, aby Twój umysł został zdmuchnięty.

Te rzeczy, których cię tutaj uczę, są oparte na Uniwersalnych Prawach Energetycznych i to cholernie DZIAŁA!

Kobieca Energia jest KLUCZEM do sprowadzenia Bratniej Duszy.

Gdybym miała wybrać tylko jeden obszar, w którym mogłabym pomóc kobiecie, zwiększyć jej prawdopodobieństwo sukcesu w związku o 70%, byłoby to właśnie TO!

Kiedy pracujemy razem w kroku 5, oto kilka rzeczy, w których Ci pomagam:

  1. Nauczysz się żyć bardziej energią serca niż umysłu;
  2. Pozwolisz sobie na ujawnienie swoich uczuć i wrażliwości;
  3. Ucieleśnisz swoją kobiecość i delikatność, pozbywając się wewnętrznych barier.

Tak wiele silnych kobiet tkwi w swojej męskiej energii, że trudno im być w swojej kobiecości wśród mężczyzn – co jest podstawowym elementem potrzebnym do stworzenia „atrakcyjności” i polaryzacji seksualnej.

Nawiasem mówiąc, byłam taka sama. Więc proszę, nie oceniaj siebie.

Dobrą wiadomością jest to, że kobieca energia, z którą cię ponownie połączę (a która przyciąga mężczyzn i sprawia, że ​​nie mogą Ci się oprzeć) już tkwi w tobie, właśnie dzięki temu, że jesteś kobietą.

Ta kobiecość jest tym, co zamierzam nauczyć cię wyrażać w świecie randek i jest najważniejszą częścią zmieniającego życie kroku 5 metody Przyciągania Bratniej Duszy — aby wprowadzić do twojego życia wspaniałego, wartościowego mężczyznę, który cię uwielbia, kocha i chroni. Jest to rodzaj romansu, o jakim marzy każda kobieta!