Znajdziesz mnie tutaj:

Obszar 6: Zrozumienie mężczyzny i jego zaangażowania

Ostatni krok w metodzie Przyciągania Bratnich Dusz składa się z 2 kluczowych elementów:

  1. Zrozum i doceń różnice między mężczyzną i kobietą, w tym, jak tworzymy romantyczne relacje i zaangażowanie.
  2. Dowiedz się, jak zaangażowanie mężczyzn drastycznie różni się od naszych.

Element 1: Mężczyźni i Kobiety, Jabłka i Pomarańcze

W świecie romantycznej miłości, jeśli jesteś jabłkiem jako kobieta, to mężczyzna, z którym się spotykasz, jest pomarańczą.

Tak właśnie różnią się mężczyźni i kobiety, jeśli chodzi o nasze „okablowanie mózgu” w miłości.

Różnice te sugerują, że niektóre działania, które są dla ciebie „miłością”, jako kobiety, mogą wydawać się „wyłączeniem” dla mężczyzny i vice versa.

Powinno Ci być teraz łatwiej zrozumieć, dlaczego, nawet przy najlepszych intencjach po obu stronach, mogą pojawić się nieporozumienia, a nawet może dojść do odepchnięcia drugiej strony, tylko dlatego, że nie znamy tej potężnej wiedzy: odbieramy inaczej bycie zakochanym!

Weźmy przykład jednej z takich różnic.

Jeśli jesteś kimś takim jak ja kiedyś, pomagasz swoim partnerom rozwiązywać ich problemy i udzielasz im niesamowitych porad zawodowych. Masz, tak?

I zszokowana zauważyłaś, że z czasem wycofują się lub mówią ci, że nie „czują tego” do ciebie.

Cóż, prawdopodobnie nie wiedziałaś, że (nawet jeśli my, kobiety, czujemy się kochane i wspierane, gdy w ten sposób sobie pomagamy) mężczyźni czują się wykastrowani i nieufni, gdy kobieta wkracza do pomocy bez pytania.

To, co naszym zdaniem jest po prostu nieszkodliwą energią „dobrej dziewczyny”, mężczyzna najczęściej czuje się jak z „energią mamusi” i zabijasz jego atrakcyjność, zwłaszcza gdy wykonujesz to wielokrotnie.

Powyższy przykład to tylko jedna demonstracja.

Kiedy będziemy pracować razem, poznasz dziesiątki innych zachowań, które my kobiety przejawiamy w romantycznej miłości, a które odpychają naszych mężczyzn tylko dlatego, że doświadczają miłości inaczej niż my.

Element 2: Różny czas zaangażowania

Oś czasu zaangażowania mężczyzny to sposób, w jaki mężczyzna postrzega proces zaangażowania w romantycznych związkach, w przeciwieństwie do tego, jak my, kobiety to postrzegamy.

Jak łatwo się domyślić, jest tu ogromna różnica.

Podczas gdy większość kobiet od razu zakłada, że ​​są „w związku” z mężczyzną po kilku randkach, z męskiej perspektywy może to po prostu oznaczać, że tylko „spotykasz się z nim”.

Nie chcę wdawać się w „katastrofy”, jakie to powoduje we współczesnych randkach, ale jestem pewna, że sama doświadczyłaś tego niedopasowania.

Myślisz, że traktuje cię poważnie, a on myśli, że oboje tylko odkrywacie się.

Jak więc chronisz swoje interesy w tym przypadku?

Jakie kroki możesz podjąć, aby mężczyzna w pełni chciał się zaangażować?

Jest to wiedza zmieniająca życie, którą zdobędziesz, podczas naszej współpracy nad tym obszarem nr 6 metody Przyciągania Bratniej Duszy.

Konkluzja: pod koniec tego kroku będziesz mieć dostęp do męskiego sposobu myślenia. Mężczyźni nie będą już wydawać Ci się zagadkowi, i w końcu będziesz mogła się zrelaksować i dobrze bawić w procesie przyciągania swojej Bratniej Duszy, ponieważ będziesz dokładnie wiedziała, co robić, a czego nie robić!

Teraz możesz myśleć…

“Ten proces wygląda przekonująco, ale jak mam go wdrożyć w prawdziwym życiu i przyciągnąć MOJEGO wymarzonego mężczyznę, Sylwia? Gdzie mogę się stąd udać?”

Szczerze mówiąc, byłabym zszokowana, gdybyś nie zadała tego pytania, zwłaszcza jeśli poważnie podchodzisz do swojego życia miłosnego, budowania rodziny i ustatkowania się.

Oto moja odpowiedź.

Dowiedz się, jak pracuję z kobietami i jak mogę Ci pomóc w znalezieniu Miłości

Zobacz wywiad udzielony w programie Szuflandia

W oparciu o preferowaną przez Ciebie metodę nauki i intymność istnieje możliwość, abyś mogła poznać szczegóły procesu, którego uczę i uzyskać pełną pomoc w jego wdrożeniu.
To program, który doprowadził:
  • Natalię, która przyciągnęła miłość swojego życia w ciągu 8 miesięcy od rozpoczęcia pracy ze mną, po tym jak przez ostatnie 32 lata swojego życia tkwiła w toksycznych relacjach.
  • Kasię, która od bycia silną, ale walczącą samotną matką dwóch pięknych córek, przyciągnęła wspaniałego mężczyznę, który wspiera ją i kocha, jak nikt wcześniej.
  • Basię, która przeszła od utknięcia z mężczyzną, który nie zapewniał jej związku, jakiego pragnęła, do obecnego otwarcia się na randki rotacyjne i bycie ściganą przez wielu wysokiej klasy mężczyzn.
  • Małgosię, która po raz pierwszy w wieku 40 lat, przeszła od zmagania się z miłością i brakiem pewności siebie do przyciągnięcia wymarzonego mężczyzny i ślubu z nim po 4 miesiącach randkowania.

Rzeczywistość jest taka, że ​​jeśli już umawiasz się na randki, dzieli cię od 6-14 miesięcy do przyciągnięcia Bratniej Duszy, jeśli zaczniesz już teraz pracować z moją autorską metodą.

Więc jeśli chcesz takich wyników i jeśli czujesz, że możesz skorzystać z mojego mentoringu, który jest wspierany przez niesamowite historie sukcesu…

umów się ze mną na bezpłatną konsultację, aby sprawdzić, czy mój program pomoże Ci w przyciągnięciu Bratniej Duszy!
Umów bezpłatną konsultację

Metoda Przyciągania Bratniej Duszy, która jest przedstawiona w tym programie, jest dokładnie tym samym procesem, którego użyłam do przyciągnięcia mojego męża w zaledwie 9 miesięcy, po wieloletnich zmaganiach na randkach i w związkach. Oferuje najlepszą możliwą szansę dla ambitnych kobiet, aby osiągnąć podobne wyniki.

Jest to najbardziej holistyczny proces, który dotyczy zarówno duchowej, jak i wewnętrznej pracy i daje ci wartościowe umiejętności randkowe, których każda kobieta potrzebuje, aby pokazać się jak najlepiej w świecie mężczyzn.

Gotowa na to wszystko?
Umów bezpłatną konsultację

Aby sprawdzić, czy Metoda Przyciągania Bratniej Duszy pomoże Ci osiągnąć upragnione marzenie o miłości!