Znajdziesz mnie tutaj:

Kategoria Lekcja Ebook-Bratnie-Dusze

Obszar 6: Zrozumienie mężczyzny i jego zaangażowania

Ostatni krok w metodzie Przyciągania Bratnich Dusz składa się z 2 kluczowych elementów:

 1. Zrozum i doceń różnice między mężczyzną i kobietą, w tym, jak tworzymy romantyczne relacje i zaangażowanie.
 2. Dowiedz się, jak zaangażowanie mężczyzn drastycznie różni się od naszych.

Element 1: Mężczyźni i Kobiety, Jabłka i Pomarańcze

W świecie romantycznej miłości, jeśli jesteś jabłkiem jako kobieta, to mężczyzna, z którym się spotykasz, jest pomarańczą.

Tak właśnie różnią się mężczyźni i kobiety, jeśli chodzi o nasze „okablowanie mózgu” w miłości.

Różnice te sugerują, że niektóre działania, które są dla ciebie „miłością”, jako kobiety, mogą wydawać się „wyłączeniem” dla mężczyzny i vice versa.

Powinno Ci być teraz łatwiej zrozumieć, dlaczego, nawet przy najlepszych intencjach po obu stronach, mogą pojawić się nieporozumienia, a nawet może dojść do odepchnięcia drugiej strony, tylko dlatego, że nie znamy tej potężnej wiedzy: odbieramy inaczej bycie zakochanym!

Weźmy przykład jednej z takich różnic.

Jeśli jesteś kimś takim jak ja kiedyś, pomagasz swoim partnerom rozwiązywać ich problemy i udzielasz im niesamowitych porad zawodowych. Masz, tak?

I zszokowana zauważyłaś, że z czasem wycofują się lub mówią ci, że nie „czują tego” do ciebie.

Cóż, prawdopodobnie nie wiedziałaś, że (nawet jeśli my, kobiety, czujemy się kochane i wspierane, gdy w ten sposób sobie pomagamy) mężczyźni czują się wykastrowani i nieufni, gdy kobieta wkracza do pomocy bez pytania.

To, co naszym zdaniem jest po prostu nieszkodliwą energią „dobrej dziewczyny”, mężczyzna najczęściej czuje się jak z „energią mamusi” i zabijasz jego atrakcyjność, zwłaszcza gdy wykonujesz to wielokrotnie.

Powyższy przykład to tylko jedna demonstracja.

Kiedy będziemy pracować razem, poznasz dziesiątki innych zachowań, które my kobiety przejawiamy w romantycznej miłości, a które odpychają naszych mężczyzn tylko dlatego, że doświadczają miłości inaczej niż my.

Element 2: Różny czas zaangażowania

Oś czasu zaangażowania mężczyzny to sposób, w jaki mężczyzna postrzega proces zaangażowania w romantycznych związkach, w przeciwieństwie do tego, jak my, kobiety to postrzegamy.

Jak łatwo się domyślić, jest tu ogromna różnica.

Podczas gdy większość kobiet od razu zakłada, że ​​są „w związku” z mężczyzną po kilku randkach, z męskiej perspektywy może to po prostu oznaczać, że tylko „spotykasz się z nim”.

Nie chcę wdawać się w „katastrofy”, jakie to powoduje we współczesnych randkach, ale jestem pewna, że sama doświadczyłaś tego niedopasowania.

Myślisz, że traktuje cię poważnie, a on myśli, że oboje tylko odkrywacie się.

Jak więc chronisz swoje interesy w tym przypadku?

Jakie kroki możesz podjąć, aby mężczyzna w pełni chciał się zaangażować?

Jest to wiedza zmieniająca życie, którą zdobędziesz, podczas naszej współpracy nad tym obszarem nr 6 metody Przyciągania Bratniej Duszy.

Konkluzja: pod koniec tego kroku będziesz mieć dostęp do męskiego sposobu myślenia. Mężczyźni nie będą już wydawać Ci się zagadkowi, i w końcu będziesz mogła się zrelaksować i dobrze bawić w procesie przyciągania swojej Bratniej Duszy, ponieważ będziesz dokładnie wiedziała, co robić, a czego nie robić!

Teraz możesz myśleć…

“Ten proces wygląda przekonująco, ale jak mam go wdrożyć w prawdziwym życiu i przyciągnąć MOJEGO wymarzonego mężczyznę, Sylwia? Gdzie mogę się stąd udać?”

Szczerze mówiąc, byłabym zszokowana, gdybyś nie zadała tego pytania, zwłaszcza jeśli poważnie podchodzisz do swojego życia miłosnego, budowania rodziny i ustatkowania się.

Oto moja odpowiedź.

Dowiedz się, jak pracuję z kobietami i jak mogę Ci pomóc w znalezieniu Miłości

Zobacz wywiad udzielony w programie Szuflandia

W oparciu o preferowaną przez Ciebie metodę nauki i intymność istnieje możliwość, abyś mogła poznać szczegóły procesu, którego uczę i uzyskać pełną pomoc w jego wdrożeniu.
To program, który doprowadził:
 • Natalię, która przyciągnęła miłość swojego życia w ciągu 8 miesięcy od rozpoczęcia pracy ze mną, po tym jak przez ostatnie 32 lata swojego życia tkwiła w toksycznych relacjach.
 • Kasię, która od bycia silną, ale walczącą samotną matką dwóch pięknych córek, przyciągnęła wspaniałego mężczyznę, który wspiera ją i kocha, jak nikt wcześniej.
 • Basię, która przeszła od utknięcia z mężczyzną, który nie zapewniał jej związku, jakiego pragnęła, do obecnego otwarcia się na randki rotacyjne i bycie ściganą przez wielu wysokiej klasy mężczyzn.
 • Małgosię, która po raz pierwszy w wieku 40 lat, przeszła od zmagania się z miłością i brakiem pewności siebie do przyciągnięcia wymarzonego mężczyzny i ślubu z nim po 4 miesiącach randkowania.

Rzeczywistość jest taka, że ​​jeśli już umawiasz się na randki, dzieli cię od 6-14 miesięcy do przyciągnięcia Bratniej Duszy, jeśli zaczniesz już teraz pracować z moją autorską metodą.

Więc jeśli chcesz takich wyników i jeśli czujesz, że możesz skorzystać z mojego mentoringu, który jest wspierany przez niesamowite historie sukcesu…

umów się ze mną na bezpłatną konsultację, aby sprawdzić, czy mój program pomoże Ci w przyciągnięciu Bratniej Duszy!
Umów bezpłatną konsultację

Metoda Przyciągania Bratniej Duszy, która jest przedstawiona w tym programie, jest dokładnie tym samym procesem, którego użyłam do przyciągnięcia mojego męża w zaledwie 9 miesięcy, po wieloletnich zmaganiach na randkach i w związkach. Oferuje najlepszą możliwą szansę dla ambitnych kobiet, aby osiągnąć podobne wyniki.

Jest to najbardziej holistyczny proces, który dotyczy zarówno duchowej, jak i wewnętrznej pracy i daje ci wartościowe umiejętności randkowe, których każda kobieta potrzebuje, aby pokazać się jak najlepiej w świecie mężczyzn.

Gotowa na to wszystko?
Umów bezpłatną konsultację

Aby sprawdzić, czy Metoda Przyciągania Bratniej Duszy pomoże Ci osiągnąć upragnione marzenie o miłości!

Obszar 5: Zrozumienie romansu i uwolnienie kobiecej energii

Obszar 5 jest bez wątpienia najbardziej soczystym składnikiem metody Przyciągania Bratniej Duszy.

Jesteśmy teraz w pełni w sferze zrozumienia romansu, wartościowych zachowań randkowych i ucieleśnienia kobiecej energii – wszystkich rzeczy, które przyciągną do ciebie dobrych mężczyzn jak magnes.

I NIE żartuję, kiedy mówię: jak magnes!

To, co jest ważne, abyś tutaj zrozumiała (i co na początku wydawało mi się trudne do „zrozumienia”), to:

Wytyczne dotyczące tego, co wywołuje romantyczną miłość, są często zupełnie inne niż wytyczne, które budują inne zdrowe, społeczne relacje, takie jak przyjaźnie czy relacje biznesowe.

Jeśli jesteś niesamowitą kobietą, która często jest „zaprzyjaźniona” z mężczyznami, lub mężczyźni wycofują się po kilku randkach, bo nie czują iskry, to właśnie w tej dziedzinie leży twoja największa nauka.

Związki romantyczne opierają się na atrakcyjności, a sama atrakcyjność opiera się na polaryzacji seksualnej, która jest niesiona przez obecność energii męskiej i żeńskiej w związku.

„Ok Sylwia, fantazyjny żargon, ale jak to wygląda w prawdziwym życiu?”

Pewnie! Dla jasności spójrzmy na moją klientkę Olę.

Studium przypadku:

Kiedy Ola po raz pierwszy spotkała się ze mną na sesji indywidualnej, wiedziała na pewno, że chce przyciągnąć swoją wielką miłość i wyjść za mąż w przybliżonym czasie najbliższych 2 lat.

Po zbadaniu „jak” zachowywała się na randkach, było jasne już po pierwszej sesji, że była w swojej męskiej energii.

Inicjowała komunikację, zapraszała mężczyzn na randki, planowała randki, jeździła do nich, wręczała prezenty – przejęła całą męską energię, „robienia”, a te zachowania, odstraszą prawdziwego mężczyznę i odepchną go dość szybko.

Na początku Ola była nieco zdezorientowana moimi spostrzeżeniami, ponieważ zgodnie z jej doświadczeniem niektórzy z tych mężczyzn pozytywnie reagowali na jej gesty.

Jednak kiedy pokazałam jej, że żaden z tych mężczyzn nie przetrwał „wystarczająco długo”, zanim coś poszło nie tak, był to dla niej przełomowy moment.

Nawet jeśli przyciąganie było na początku, nie trwało to długo.

Tak, mężczyźni mogą najpierw reagować na tego rodzaju „męskie” gesty ze strony nas kobiet, co daje nam poczucie chwilowej wygranej; ale weź to z ust eksperta: kiedy kobieta jest w swojej męskiej energii, nie buduje to długotrwałego pociągu w mężczyźnie.

Zamiast tego to mężczyzna musi być w swojej męskiej energii wokół ciebie, aby poczuć się jak najlepsza wersja siebie, poczuć pociąg do ciebie i zakochać się (jeśli jest dla ciebie odpowiednim mężczyzną – a nie każdy jest!).

Gdy to „zaskoczyło” u Oli (a czasami może to zająć trochę czasu), nie byłoby zbyt przesadnym stwierdzeniem, że jej życie zmieniło się na zawsze.

Zamiast ścigać mężczyzn, zaczęła być ścigana, gdy „weszła” w swoją kobiecą energię.

Zamiast zapraszać mężczyzn, zaczęła czuć, że sama zasługuje na to, aby być zapraszana przez nich.

Zamiast przynosić prezenty dla mężczyzn, sama zaczęła otrzymywać kwiaty i czekoladki na randki.

Oczywiście, kobiecość sięga znacznie głębiej niż same te podstawowe zachowania randkowe; ale te przykłady są dobrym punktem wyjścia do celów demonstracyjnych.

Dzisiaj, kiedy to dla Ciebie piszę, Ola jest bardzo blisko otrzymania pierścionka zaręczynowego. Od 5 miesięcy konsekwentnie widuje się ze swoim wymarzonym mężczyzną.

Jeśli zdumiewa Cię, jak te drobne zmiany w naszych romantycznych zachowaniach mogą przynieść tak potężne rezultaty, proszę, pozwól, aby Twój umysł został zdmuchnięty.

Te rzeczy, których cię tutaj uczę, są oparte na Uniwersalnych Prawach Energetycznych i to cholernie DZIAŁA!

Kobieca Energia jest KLUCZEM do sprowadzenia Bratniej Duszy.

Gdybym miała wybrać tylko jeden obszar, w którym mogłabym pomóc kobiecie, zwiększyć jej prawdopodobieństwo sukcesu w związku o 70%, byłoby to właśnie TO!

Kiedy pracujemy razem w kroku 5, oto kilka rzeczy, w których Ci pomagam:

 1. Nauczysz się żyć bardziej energią serca niż umysłu;
 2. Pozwolisz sobie na ujawnienie swoich uczuć i wrażliwości;
 3. Ucieleśnisz swoją kobiecość i delikatność, pozbywając się wewnętrznych barier.

Tak wiele silnych kobiet tkwi w swojej męskiej energii, że trudno im być w swojej kobiecości wśród mężczyzn – co jest podstawowym elementem potrzebnym do stworzenia „atrakcyjności” i polaryzacji seksualnej.

Nawiasem mówiąc, byłam taka sama. Więc proszę, nie oceniaj siebie.

Dobrą wiadomością jest to, że kobieca energia, z którą cię ponownie połączę (a która przyciąga mężczyzn i sprawia, że ​​nie mogą Ci się oprzeć) już tkwi w tobie, właśnie dzięki temu, że jesteś kobietą.

Ta kobiecość jest tym, co zamierzam nauczyć cię wyrażać w świecie randek i jest najważniejszą częścią zmieniającego życie kroku 5 metody Przyciągania Bratniej Duszy — aby wprowadzić do twojego życia wspaniałego, wartościowego mężczyznę, który cię uwielbia, kocha i chroni. Jest to rodzaj romansu, o jakim marzy każda kobieta!

Obszar 4: Randki rotacyjne

Teraz gdy pracowaliśmy nad twoimi przekonaniami, twoim związkiem z samą sobą i przezwyciężeniem lęków związanych z intymnością, jesteś gotowa na randki.

Randki rotacyjne to czwarty obszar, który jest rewolucyjnym sposobem randkowania, który pomoże twojemu mężczyźnie znaleźć cię znacznie szybciej, niż możesz sobie wyobrazić.

Czym więc jest Randka Rotacyjna?

Mówiąc prościej, Randki Rotacyjne, to pomysł umawiania się z więcej niż jednym mężczyzną w tym samym czasie, dopóki nie znajdziesz jednego mężczyzny, który zaoferuje ci zaangażowanie, którego pragniesz – status dziewczyny, pierścionek, oświadczyny, cokolwiek poziom zaangażowania dla Ciebie oznacza, że ​​poczujesz się bezpieczna i szczęśliwa.

Randka Rotacyjna polega na „poznaniu wielu mężczyzn”
— a nie na spaniu z nimi.

Chodzi o to, by mieć „niezobowiązujące randki” z wieloma mężczyznami; to wygląda jak pójście do kina, spacer po parku, spotkanie przy kawie i dogłębne poznanie i docenienie tych mężczyzn, aż jeden z nich będzie gotowy zaoferować Ci coś solidnego pod względem zaangażowania, którego pragniesz, a nie tylko romans lub szybki seks.

Pojęcie Randek Rotacyjnych może początkowo wydawać się trudne do zrozumienia. Może się wydawać, że sprzeciwiasz się wszelkim normom tradycyjnego społeczeństwa.

To jednak nieprawda.

W rzeczywistości Randki Rotacyjne są jednym z najbardziej tradycyjnych sposobów randkowania, jakie kiedykolwiek istniały, z kobietą mającą wielu zalotników i oddającą swoje serce i ciało tylko mężczyźnie, który podjął wysiłek, aby ją zdobyć.

Kiedy już zrozumiesz, jak wzmacniające może być dla ciebie dokonywanie wyborów w świecie randek, zamiast skupiać się na jednym mężczyźnie (z którym może, ale nie musi Ci wyjść), nigdy więcej nie poczujesz złamanego serca lub tego, że przesadnie zainwestowałaś swój czas i emocje w kogoś, kto nie chce dać ci tego, czego pragniesz.

Po prostu zniknie z radaru, podczas gdy inni, którzy chcą ciebie, zajmą jego miejsce, a ty będziesz miała zdrowe opcje do wyboru.

Ten sposób randkowania zapewni również niezbędny dystans potrzebny na wczesnym etapie randkowania, ponieważ nie każdy mężczyzna zasługuje na emocjonalną inwestycję, chyba że udowodnił, że jest tego wart.

Studium przypadku:

Pamiętam, jak bardzo oporna była jedna z moich niesamowitych prywatnych klientek, Anna, na pomysł rotacyjnych randek.

To sprawiło, że poczuła się tak, jakby „zdradzała” mężczyznę, z którym była na 3 randkach, mimo że nie spała z nim, a on nie prosił jej, by była jego na wyłączność.

No cóż, po 7 randkach, ten mężczyzna zaczął się wycofywać, a ponieważ do tego czasu również spali ze sobą, ona czuła, że jest w związku; ale on nie.

Czy możesz się z tym utożsamić?

Z jej perspektywy była w związku. Z jego perspektywy po prostu „widywali się” i dobrze się bawili.

Kiedy przedstawiła tę sytuację na naszych sesjach, przełomem było dla niej uświadomienie sobie, że jeśli chodziłaby na randki rotacyjne:

 • A) Nie zdecydowałaby się na wyłączność z mężczyzną, gdyby wyraźnie on o to nie poprosił. Dopóki wyraźnie nie pojawiłaby się prośba o wyłączność, oboje mogli swobodnie dokonywać wyborów jako dorośli.
 • B) Nie czułaby tego rozpaczliwego przywiązania do niego, jakby był jedynym żyjącym mężczyzną na planecie, który mógł zapewnić jej związek, którego pragnęła.
 • C) Nie zainwestowałaby w niego nadmiernie i nie uczyniła z niego jedyny punkt skupienia i centrum swojego życia, a przez to straciła swoją moc.

Anna jest dzisiaj mężatką (szczęśliwą) i znalazła swojego męża wykorzystując metodologię randek rotacyjnych.

Jeśli jesteś kobietą po trzydziestce i w głębi duszy wiesz, że czas się kończy i chcesz zbudować rodzinę, metoda randek rotacyjnych zmieni twoje życie.

Dzięki tej filozofii jesteś w stanie poznać wielu mężczyzn i dokonać wyboru, kto naprawdę jest Ciebie wart.

Obszar 3: Pokonywanie lęków związanych z intymnością

Obawy związane z intymnością — to obszar, w którym wiele moich klientek miało problemy i naprawdę wierzę, że mnóstwo niesamowitych, silnych kobiet może pozostać samotnymi, jeśli nie rozpoznają swoich lęków związanych z intymnością i nie przezwyciężą ich podczas randkowania.

Czym więc są obawy o intymność?

Są to lęki, które pojawiają się za każdym razem, gdy związek zaczyna się urzeczywistniać lub mężczyzna wydaje się być tobą bardzo zainteresowany, a ty chcesz go odepchnąć.

Lęki związane z intymnością mogą być zróżnicowane w zależności od naszych doświadczeń z dzieciństwa i doświadczeń, które mieliśmy w naszych przeszłych związkach, które wpływają na naszą obecną perspektywę.

Te obawy mogą wyglądać tak:
 • Zaczynasz się bać bliskości i być wkurzona lub zirytowana na dobrego człowieka, który chce się zbliżyć i zbudować z tobą coś poważnego.
 • Mówisz, że chcesz zbudować poważny związek, ale kończysz na sypianiu z mężczyzną na bardzo wczesnym etapie randkowania, ponieważ boisz się, że rozwinie się prawdziwe zaangażowanie.
 • Uczucie strachu przed byciem widzianym za to, kim jesteś. Boisz się, że zobaczy twoje niedoskonałości i nie pokocha cię za to – klasyczny i prawdziwy strach przed intymnością.
 • Boisz się, że zostaniesz przez niego odrzucona lub opuszczona, teraz gdy się do niego przywiązujesz? Tutaj twoje obawy o intymność sprawią, że będziesz chciała znaleźć powody, by go odrzucić, zanim on będzie mógł odrzucić ciebie.

Czy możesz się z tym utożsamić?

Jeśli tak, to wiedz, że nie jesteś jedyna. Wiele moich klientek (zwłaszcza silnych i odnoszących sukcesy) również się z tym zmaga.

Studium przypadku:

Moja prywatna klientka Kasia, dyrektor dużej znanej firmy z Warszawy, podczas jednej z naszych sesji, uświadomiła sobie, że ​​ma powtarzający się wzorzec „wynajdywania wad” i szukania męskich niedoskonałości w swoich związkach. Jej chłopak Mariusz mimo, że był przystojny, inteligentny i robił wszystko, co mógł, aby była szczęśliwa i naprawdę się o nią troszczył, zacząć rozważać zakończenie związku.

Kasia wyznała, że ​​miała nawet historię oddawania pierścionków oświadczeniowych, ponieważ po prostu nie mogła znieść bycia z mężczyzną, który był „w niej”.

To właśnie wtedy, gdy ten wzór zaczął się powtarzać u jej obecnego partnera, postanowiła się ze mną skontaktować.

Opowiedziała, jak czuła do niego ogromny pociąg na początku, ale teraz, gdy wie, że naprawdę ją lubi, ponownie szukała wszelkich powodów, by sabotować związek.

Nagle ciągle się kłócili, bo nie mogła się powstrzymać od krytykowania go i narzekania na związek i jego wady.

W tamtym czasie na sesji ta biedna kobieta płakała; jej lęki wydawały się w tym momencie tak potężne.

Dziś jednak jest szczęśliwie zaręczona z tym samym mężczyzną i nie może uwierzyć w swoje szczęście i bezpieczeństwio, które odnalazła, gdy postanowiła przezwyciężyć swoje lęki związane z intymnością i pozwolić na miłość tego mężczyzny.

Oczywiście musieliśmy głęboko pracować, aby dowiedzieć się, jakie dokładnie były jej obawy i skąd się wzięły.

Na przykład: odkryliśmy, że jedną z rzeczy, których się bała, było to, że nie pokocha jej, gdy dowie się o jej przewlekłej chorobie, więc odepchnęła go.

Chcę jednak, abyś wiedziała, że lęki związane z intymnością są czymś normalnym i bardzo ludzkim doświadczeniem.

Pojawiają się u najlepszych i najmądrzejszych z nas i mogą pojawić się na każdym etapie romantycznego związku, niezależnie od tego, czy dopiero spotykasz się z mężczyzną, czy jesteś z nim w związku małżeńskim od lat.

Dobrą wiadomością jest to, że istnieją profesjonalne narzędzia i techniki, które mogą pomóc ci radzić sobie z tymi lękami, i że te lęki można przezwyciężyć odpowiednią pomocą i wskazówkami.

Wielu kobietom udało się przezwyciężyć swoje lęki i obawy, ty też możesz!

Ten obszar jest do opanowania i może odmienić grę w twoim życiu miłosnym, doświadczeniach randkowych i w procesie przyciągania Bratniej Duszy.

Obszar 2: Opanowanie relacji z samą sobą

Po co doskonalić relację z samą sobą?

Ponieważ każda inna relacja wynika z relacji, jaką mamy ze sobą. To podstawa wszystkiego innego w naszym życiu.

W tym obszarze zajmujemy się słynną „miłością do samej siebie”, o której wszyscy mówią, i bardzo niewielu z nas może faktycznie wdrożyć, jeśli chodzi o randki i relacje.

Widzisz, miłość własna i nasz związek z samą sobą często mogą być sprzeczne z intuicją.

Na przykład, kiedy spotykałam się z moimi koleżankami, z dużą pewnością siebie mówiłam: „Oczywiście, że kocham siebie. Robię sobie paznokcie i włosy, kupuję sobie ładne sukienki i podróżuję po świecie. Rozpieszczam się najlepszymi markami i biżuterią.”

Kiedy jednak przyszło do realizacji tej samej miłości własnej w praktyce i w moich związkach, nie zdawałam sobie sprawy, że wcale nie kochałam siebie, ponieważ:

 • Akceptowałem złe traktowanie mężczyzn. Pojawiali się późno na randkach, krytykowali mnie, znikali na kilka tygodni, a potem wracali, jakby nic się nie stało – a ja po prostu to wszystko akceptowałam.
 • Wybierałam mężczyzn, którzy byli emocjonalnie niedostępni. Żonaci mężczyźni, mężczyźni z dziewczynami, mężczyźni, którzy mówili, że szukają tylko zabawy – a ja nadal się z nimi spotykałam.
 • Nadmiernie usługiwałam mężczyznom tylko dlatego, że czułam, że muszę „ciężko pracować” i udowodnić im, że jestem warta ich miłości – ponieważ w głębi duszy wciąż nie czułam się godna.
 • Byłam dla siebie bardzo surowa, kiedy popełniłam błąd lub nie mogłam „zatrzymać mężczyzny” (ponownie, przeciwieństwo miłości własnej).
Czy tobie też wydaje się to znajome?

Muszę przyznać, że pisanie tych rzeczy tutaj (nawet teraz!) jest bolesne; ale dopiero gdy zdecydowałam się spojrzeć w lustro ze szczerością i zobaczyć, jak nie kochałam siebie w swoich zachowaniach randkowych i nie brałam za nie odpowiedzialności, wszystko się dla mnie zmieniło.

A kiedy weźmiesz odpowiedzialność za siebie, sprawy się odwrócą również dla Ciebie.

To, co trzeba sobie uświadomić w procesie przyciągania Bratniej Duszy, to fakt, że „mówienie”, że kochamy siebie nie wystarczy.

Musimy mieć to na myśli i to zrobić.

Musimy ODZWIERCIEDLAĆ tę miłość do siebie w swoich codziennych zachowaniach oraz w tym, jak pokazujemy się w świecie mężczyzn i randek, jeśli chcemy przyciągnąć wysokiej klasy mężczyzn, którzy rzeczywiście czują, że warto dla nas wspinać się po górach (i tak jesteśmy tego warte!).

Pracując z moimi klientkami w tym obszarze, omawiamy ćwiczenia i skuteczne techniki, które łączą Cię z Twoją głęboką wewnętrzną wartością i przyglądamy się konkretnym sposobom i zachowaniom, które możesz wyrazić w świecie randek i mężczyzn, z którymi się spotykasz.

Ponieważ tak, muszą zobaczyć twoją wartość i muszą to poczuć. I nie, to nie jest płytkie. Tak jak ty chcesz dla siebie najlepszego mężczyzny, on również chce dla siebie najlepszej kobiety!

Kiedy rozwijamy silną wewnętrzną wiedzę o tym, kim jesteśmy i na co zasługujemy, kiedy jasno określamy nasze granice, które nie podlegają negocjacjom, wkraczamy w świat mężczyzn z najwyższą wewnętrzną pewnością siebie i blaskiem – a to jest najwyższą, najpotężniejszą wibracją, jaką możesz emanować jako kobieta, aby przyciągnąć do siebie najwspanialszego mężczyznę.

Ta klarowność i relacja z samą sobą jest tym, co odkrywamy i intensywnie rozwijamy podczas zajęć w moim autorskim 4-tygodniowym kursie „Przyciągnij Bratnią Duszę”.

Pracując w tym obszarze moje klientki doświadczyły

Wyniki:

 • „Przeszłam od zwątpienia w siebie do czucia się jak nagroda w miłości i godna pogoni wielkiego człowieka. Twoja praca zmieniła moje życie, Sylwia.”
  ~ Hania, pedagog
 • „Teraz w końcu wierzę, że zasługuję na wspaniały związek i nie zadowolę się niczym innym”. 
  ~ Sonia, coach biznesu
 • „Otrzymałem 50% podwyżki mojej pensji tylko dlatego, że czułam się na tyle odważna, by negocjować i mówić w swoim imieniu, i czułam, że zasługuję na podwyżkę. Moje życie się zmienia. Dziękuję!” 
  ~ Patrycja, bankier inwestycyjny

Szybkie ćwiczenie dla Ciebie:

Poświęć 15 minut, aby zastanowić się, gdzie w swoich doświadczeniach randkowych nie kochałaś siebie. Zapisz te doświadczenia i zastanów się, jak mogłaś inaczej zareagować w tych sytuacjach, z miłości własnej.

Obszar 1: Sposób myślenia

Metoda Przyciągania Bratniej Duszy

Pierwszym obszarem, którym się zajmujemy, jest nasz sposób myślenia, który obejmuje nasze myśli i przekonania dotyczące związków, mężczyzn i nas samych.

Zwrócenie się do naszego sposobu myślenia podczas przyciągania Bratniej Duszy ma kluczowe znaczenie, ponieważ nasze myśli i to, w co wierzymy, że jest prawdziwe, określa, w jaki sposób postrzegamy świat i jakie doświadczenia/mężczyzn przyciągamy podczas randek.

Zabawne (i przerażające) w naszych przekonaniach jest to, że są wielokrotnie potwierdzane.

Możesz myśleć o swoich przekonaniach jak o „kolorowej soczewce”, której używasz do oglądania świata – a jeśli patrzysz na świat przez czerwoną soczewkę, świat będzie wydawał się czerwony. To samo dla zielonego, niebieskiego lub żółtego.

Na przykład, jeśli wierzysz, że relacje są trudne, to przekonanie zostanie potwierdzone w twoich randkach i doświadczeniach związanych z relacjami.

Jeśli wierzysz, że mężczyźni są samolubni i po prostu chcą seksu, najprawdopodobniej przyciągniesz takich mężczyzn, którzy chcą tylko seksu, i znowu po prostu potwierdzisz swoje przekonanie.

Z technicznego punktu widzenia nazywa się to „efektem potwierdzenia” i oznacza, że ​​zawsze znajdujemy to, czego szukamy.

Jak widać, może to być niebezpieczna i samospełniająca się przepowiednia. Wielu z nas nigdy nie jest w stanie wyjść ze swoich przekonań i kwestionować je, po prostu dlatego, że nie jesteśmy świadomi, że posiadamy „ograniczające przekonania”, które w rzeczywistości nam nie służą.

Studium przypadku:

Weźmy jako przykład przypadek mojej klientki Patrycji. Jest nauczycielem mieszkającym w Warszawie.

Podczas jednej z naszych pierwszych prywatnych sesji odkryłam, że mocno wierzyła, że ​​nie ma „dobrych, samotnych mężczyzn”. To historia, którą opowiadała sobie każdego dnia, tak często, że wydawało jej się to prawdą.

Teraz nie powinno dziwić, że trudno jej było również przyciągać dobrych, samotnych mężczyzn, a jej wiara była wielokrotnie potwierdzana przez jej doświadczenia randkowe.

Kiedy przyszła do mnie, szczerze zapytałam ją, co chce osiągnąć pracując ze mną.

Powiedziała, że ​​chce przyciągnąć dobrego, kochającego, samotnego mężczyznę i wyjść za mąż.

Następnie zapytałam ją, czy mogłaby zobaczyć, jak jej przekonanie („Nie ma dobrych samotnych mężczyzn”) jest całkowicie sprzeczne z jej celem – „Chcę przyciągnąć dobrego mężczyznę i wyjść za mąż”.

Pokazałam jej z miłością, że jeśli nadal będzie wierzyć, że nie ma dobrych samotnych mężczyzn, jej cel był statystycznie niemożliwy do osiągnięcia.

To jakby powiedzieć „Mam ochotę na jabłko, ale jabłka nie ma”!

Więc co z tego można wywnioskować?

Powinnaś przestać chcieć to jabłka, bo i tak nigdy go nie będziesz mieć! Rozumiesz?

W ten sam sposób jedynym logicznym wnioskiem, jaki możesz wyciągnąć z przekonania („Nie ma dobrych, samotnych mężczyzn”) jest to, że NIE MOŻESZ mieć swojego niesamowitego mężczyzny i związku.

Jako samotna kobieta, która chce przyciągnąć swoją bratnią duszę, dla Patrycji był to kluczowy moment, aby zobaczyć, jak trzymanie się tego sposobu myślenia i wiary wcale nie służyło jej osiągnięciu celu.

Jej życie zmieniło się w tym momencie, kiedy zdała sobie sprawę, że to „tylko ograniczające przekonanie” i mogła po prostu ZDECYDOWAĆ, aby je zmienić.

Mogła wybrać, by uwierzyć w coś innego, w coś, co byłoby bardziej podnoszące na duchu i wzmacniające, co faktycznie wesprze jej ducha i zwiększy jej szanse na przyciągnięcie Bratniej Duszy.

Pomogłam więc Patrycji „przeformułować” jej ograniczające przekonanie we wzmacniające przekonanie:

„Jest mnóstwo dobrych, samotnych mężczyzn, którzy chcą dać mi zaangażowanie, którego pragnę”.

O wiele lepiej jest uwierzyć, że istnieją dobre i soczyste jabłka, kiedy chcesz je dla siebie, prawda?

Patrycja jest dziś w szczęśliwym małżeństwie i oczywiście to jedno przekonanie nie było jedyną rzeczą, nad którą pracowała. Jednak spowodowało to znaczną zmianę w sposobie, w jaki postrzegała świat mężczyzn i ogromnych możliwości, które się w nim kryły.

Przeszła od poczucia niedostatku („brak dobrych mężczyzn”) do poczucia obfitości („mnóstwo dobrych mężczyzn”), co zwiększyło jej pewność siebie, sprawiło, że zobaczyła, że ​​ma wybór, i faktycznie sprawiło, że „przyciągnęła” do siebie takiego mężczyznę.

Własnymi słowami Patrycji:

Po prostu wierząc, że jest tak wielu dobrych, samotnych mężczyzn, zaczęłam widywać ich więcej wokół siebie. Są wszędzie! W sklepie, w poczekalni biznesowej na lotnisku, siedząc obok mnie w restauracji, proponując mi otwarcie drzwi lub pomoc z walizką. Jestem zdumiona, że po prostu nie widziałam ich wcześniej, ponieważ nie wierzyłam, że istnieją.

Oto siła przekonań! A to jest tylko JEDNO ograniczające przekonanie, które przedstawiłam tutaj w celach demonstracyjnych.

W rzeczywistości każdego dnia tak wiele myśli, w które wierzymy, że są prawdziwe, jest w rzeczywistości tylko „ograniczającymi” przekonaniami, które nie służą nam w procesie przyciągania Bratniej Duszy i faktycznie odpychają ją od nas.

Dlatego przezwyciężenie naszych ograniczających przekonań jest jednym z pierwszych podstawowych obszarów, z którymi zwracam się do moich klientów i pomagam im zbudować solidny, silny fundament mentalny, który jest niezbędny do przyciągnięcia ich wielkiej miłości.

Szybkie ćwiczenie dla Ciebie:

Poświęć dziś 20 minut i zapisz wszystkie negatywne przekonania (powtarzające się historie, które sobie opowiadasz), gdy myślisz o następujących 3 rzeczach:

 • O sobie samej (np. „Nie nadaję się do związków”).
 • O mężczyznach (np. „Mężczyźni są tacy skomplikowani i samolubni”).
 • O relacjach (np. „To taka ciężka praca”).

To będzie odkrywcze ćwiczenie i pokaże ci kolory, z jakimi teraz patrzysz na siebie, mężczyzn i związki, oraz jakie przekonania musisz przeformułować na pozytywne, aby w pełni wkroczyć w swoją najlepszą energię i moc jako kobieta.

O czym jest ten poradnik?

Jeśli czujesz, że miłość jest jedynym składnikiem brakującym w twoim niesamowitym życiu i chcesz przyciągnąć ten wymarzony związek TERAZ, ten przewodnik jest dla Ciebie.

Ten przewodnik pokaże Ci dokładnie 6 podstawowych obszarów, nad którymi pracuję z moimi klientami VIP (silne, inteligentne, samotne kobiety takie jak ty), aby pomóc im głęboko zrozumieć świat mężczyzn, romansu i kobiecości, i przyciągnąć do ich życia wielką miłość — Bratnią Duszę.

Wielokrotne sukcesy, jakie moje klientki odniosły dzięki tej metodzie w ciągu ostatnich lat pokazały, że proces, który tu opisuję, jest możliwy do nauczenia, jest powtarzalny i przynosi rezultaty.

Czy ten proces zadziała dla Ciebie?

Tak, jeśli wykonasz pracę!

Jedynym wymaganiem, jakie mam wobec Ciebie, jest to, że jesteś w takim miejscu w swoim życiu, gdzie przyciągnięcie Bratniej Duszy jest twoim priorytetem numer 1. Musisz być gotowa wyjść ze swojej strefy komfortu i praktykować nowe sposoby myślenia, zachowania i obudzenia w sobie kobiecej energii, aby odzyskać i  wejść w swoją pełną moc, a to pozwoli ci przyciągnąć do swojego życia najbardziej dopasowanego partnera.

Kilka słów o Sylwii Wurst

Jako specjalistka od związków od ponad 10 lat pomagam kobietom zmienić ograniczające przekonania, nabrać pewności siebie i przyciągnąć do ich życia najbardziej dopasowanego partnera. Robię to za pomocą mojej autorskiej metody, która mnie samej pomogła odnieść sukces w życiu miłosnym po wielu nieudanych związkach i rozwodzie.

Po przezwyciężeniu moich własnych trudności w związkach i przyciągnięciu Bratniej Duszy (obecnego męża), pomogłam ponad 95 kobietom podczas indywidualnej pracy ze mną, przyciągnąć szczęśliwe i zaangażowane związki tylko w ciągu ostatnich 2 lat, a setkom innych randkować i przyciągnąć szczęśliwe, zaangażowane związki.

Rodzaj szalejącego sukcesu, jaki osiągnęły moje klientki, sprawił, że moja praca nabrała tempa i postanowiłam dzielić się wiedzą za pomocą Internetu. Tak powstał projekt Akademii Związku, o którym więcej dowiesz się na końcu tego poradnika.

W samym 2021 roku:

 • Moja klientka Kasia, certyfikowany life coach pracująca w Wielkiej Brytanii, przeszła od bycia singlem i porzucenia wszelkiej nadziei na miłość,  do bycia zaręczoną kobietą spodziewającą się dziecka w wieku 40 lat.
 • Moja klientka Natalia, kardiolog z siedzibą w Poznaniu i samotna matka, przeszła  drogę od chęci całkowitego zrezygnowania ze związku, do spotkania i poślubienia mężczyzny swoich marzeń. Wszystko w ciągu jednego roku, w wieku 44 lat.
 • Moja klientka Daria, wspaniały adwokat z Gdyni i matka dwójki dzieci, przeszła od uczucia, że nie może zaufać mężczyznom po jej 2 rozwodach, do przyciągnięcia mężczyzny, który ją kocha i adoruje w wieku 36 lat.

Dziś wiem, że celem mojego życia jest pomagać silnym, odważnym i mądrym kobietom odnieść “sukces w życiu miłosnym”, którego każda z nas pragnie i na który zasługuje!

I to jest moje największe przekonanie, że my kobiety MOŻEMY MIEĆ TO WSZYSTKO – wspaniałą karierę i wielką miłość mężczyzny, który będzie nas szanował i wspierał.

Historia, która kryje się za moją motywacją jest taka, że kiedyś, ja również znajdowałam się w tym samym miejscu, w którym moje klientki są dzisiaj: inteligentna, odnosząca sukcesy kobieta, chcąca poznać odpowiedniego mężczyznę i wyjść za mąż, lecz wciąż popełniałam w związkach te same błędy nie wiedząc, że można inaczej.

Byłam inteligentna, dbałam o siebie i odnosiłam sukcesy, jako referent w zagranicznej firmie.

Można by pomyśleć, że to powinno wystarczyć, aby jakiś dobry mężczyzna zainteresował się mną, prawda?

Cóż, ja też tak myślałam, dopóki to się nie wydarzyło:
 • Mężczyźni pojawiali się wokół mnie i widziałam ich zainteresowanie moją osobą, lecz gasło ono w ciągu kilku tygodni lub maksymalnie 3 miesięcy.
 • Chcieliby mnie od razu zabrać do sypialni (nie idę tam, chłopcze!).
 • Ci, których chciałam, nie chcieli mnie, a ci, na których mi nie zależało, prześladowali mnie.

I to się powtarzało i powtarzało, w różnych wariantach.

Powiedzieć, że moje życie miłosne było w rozsypce, byłoby niedopowiedzeniem.

Jednak dopiero po tym, gdy związałam się z mężczyzną, z którym zaszłam w ciąże, biorąc z nim ślub, by po niespełna 5 miesiącach wystąpić o rozwód z powodu jego zdrady, powiedziałam DOŚĆ!

Uznałam, że ten dramat i ból muszą się skończyć!

Oczywiście nie było łatwo, moje serce pękało z bólu i potrzebowałam czasu, aby dojść do siebie. Fakt, że samotnie wychowywałam dziecko, także mi nie pomagał, aby ponownie zaistnieć w świecie randek i męskiej energii.

Coś musiało się zmienić. Nie mogłam żyć dalej w ten sposób.

Wyraźnie było coś, co robiłam źle, jeśli chodzi o mężczyzn i związki.

Potem były też te wszystkie kobiety, które widziałam, których mężczyźni czcili ziemię, po której chodziły, i to sprawiło, że odczuwałam napady zazdrości i smutku. Musiałam zadać sobie pytanie: „Co ona wie, czego ja nie wiem?

Z perspektywy czasu, gdy doświadczam błogości macierzyństwa (i „pracy”, bycie mamą to dużo pracy!) oraz niezachwianej miłości i pragnienia mojego męża do mnie, widzę, że ból i złamane serce, które mój były mąż mi podarował, to właściwie prezent.

Prezent, bo to ten nieznośny ból odrzucenia skłonił mnie do szukania odpowiedzi na pytania, których inaczej bym sobie nie zadała.

Prezent, bo zmusił mnie do przyznania się, że potrzebuję pomocy w tym obszarze mojego życia i do zwrócenia się o nią, zanim będzie za późno.

Nie trzeba dodawać, że zrobiłam krok naprzód, znalazłam odpowiedzi, zrozumiałam i rozszyfrowałam, gdzie popełniałam błąd. Poprawiłam to i przyciągnąłem do mojego życia niezwykłą miłość – miłość, która zostaje i przykleja się jak miód, i nie odchodzi ode mnie, gdy robi się ciężko.

Przed poznaniem mojego obecnego męża przeszłam własną terapię i uzyskałam certyfikat w zakresie coachingu relacji i uczyniłam moją życiową misją pomaganie innym kobietom w osiągnięciu tego, czego sama dokonałam – przyciąganiu ich wymarzonej miłości!

Proces, który przedstawię Ci w tym poradniku, jest DOKŁADNYM procesem, przez który sama przeszłam i osiągnąłem sukces, dlatego wiem, że to działa.

Wszystko, czego uczę moje klientki i społeczność kobiet, jaką tworzę, opiera się na osobistym doświadczeniu i jeśli ta wiedza zostanie prawidłowo wdrożona, z pewnością przyniesie efekty również Tobie.

JEDNA rzecz, która trzyma twoją Bratnią Duszę z dala od Ciebie

Kiedy zaczniesz tę podróż, w jaką Cię zabiorę, musisz być gotowa na porzucenie wielu schematów, które do tej pory uważałaś za prawdziwe na temat mężczyzn i związków.

To była dla mnie najtrudniejsza część, kiedy zaczynałam tę pracę.

Widzisz, zasady „Magnetyzmu Miłości”, gdzie dzieje się miłość i romans, bardzo różnią się od tych na planecie Ziemia.

Zachowania i energia, która inspiruje mężczyznę i przyciąga do ciebie (i to nie tylko fizycznie, ale także emocjonalnie i na dłuższą metę) często uderzająco różni się od zachowań, które przynoszą ci przyjaciół lub sprawiają, że wygrywasz biznesowy interes.

Szczerze mówiąc, nie ma jednej rzeczy, która powstrzymuje twoją Bratnią Duszę, przed pojawieniem się na twojej drodze.

Każda kobieta ma mieszankę problemów, które uniemożliwiają jej przyciągnięcie miłości swojego życia.

Wszystkie kobiety mają PODOBNE podstawowe wzorce utrudniające sukces w przyciąganiu Bratniej Duszy.

Będziesz zmagała się z jednym (prawdopodobnie kilkoma) z 6 obszarów, w których pracuję z moimi klientkami, wykorzystując moją autorską Metodę Przyciągania Bratniej Duszy.

Zanurzmy się teraz prosto w ten proces i zbadajmy, czym jest te 6 obszarów i jaką rolę odgrywają w przyciąganiu Twojej wielkiej miłości życia!